Szukasz ciekawych pamiątek z Warmii?
Jesteś w dobrym miejscu!

Nasze pamiątki zawierają wzory i motywy warmińskie. Projektowane przez nas cudeńka produkujemy na terenie Polski. To dobry prezent dla Warmiaka lub od Warmiaka, również tego, który już na Warmii nie mieszka. Świetny prezent dla zakochanych w Warmii oraz dla tych, którzy odwiedzają nas służbowo w pracy.
Każdy z naszych produktów posiada własną historię - poznasz ją na stronie z produktami lub na facebooku.

W poszukiwaniu inspiracji na kolejne pamiątki przekopujemy archiwa muzeum etnograficznych i korzystamy z pomysłów samych Warmiaków. Masz pomysł na pamiątkę? Napisz do nas. A może chcesz wstawić swój produkt do naszego sklepu? Pisz tym śmielej.

Zapraszamy do styczniowego wydania Made in Warmia & Mazury, gdzie znajdziesz wzmiankę o naszych pamiątkach.

Adam%20i%20Micha%C5%82.png

Michał Parda i Adam Augustyniak, to my z pasją tworzymy pamiątki warmińskie. Tak jak wielu Warmiaków na Warmię przyjechaliśmy niczym dawni osadnicy z południa. Michał z kurpiowskiego Myszyńca, a Adam z mazowieckiego Ciechanowa. Obaj pojawilismy się w Olsztynie, by spędzić w nim jedne z piękniejszych chwil swojego życia. Michał uwielbia podróżować, a Adam wędkować. Czy jest dla takich osób lepsze miejsce niż Warmia? To na Warmii studiowaliśmy, to tu rozpoczęliśmy swoją pierwszą pracę, to tu się poznaliśmy i to tu powstał pomysł by o Warmii nie zapomniać.Słoniowi trąbalskiemu w pamięci pomagały supełki na chusteczce. My używamy do tego pamiątek. Gdy dużo pracowaliśmy i nie było czasu na wędrówki po Warmii weekendami, wychodzilismy razem na piesze wędrówki po pracy, by czasami wracać z nich nad ranem, a później pójść do pracy. Wierzymy, że zawsze jest jakiś sposób na realizację swojej pasji. z takim podejściem tworzymy pamiątki warmińskie. Wiemy, że z Warmii warto być dumnym i chwalić się nią dookoła. A z przyjezdnymi dzielić się choć małą cząstką Warmii, którą dzięki nam mogę zabrać ze sobą.

Chcesz otrzymywać od nas regularnie informacje o nowych produktach oraz działaniach, których się podejmujemy by promować nasze regionalne skarby? Zostaw swojego maila poniżej: